Відбувся семінар-тренінг щодо громадського бюджету
![](https://s.pb.org.ua/nizhyn.pb.org.ua/news/622/image/14945744307555_3-19-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=6068be4b1e2999aeba7f5102ac14f41d)
10 травня у Ніжинській міській раді Катерина Сідало провела семінар-тренінг щодо громадського бюджету.
10 травня у великій залі Ніжинської міської ради представник громадської організації «Social Boost», менеджер з навчання, Сідало Катерина Вікторівна у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ- II) впровадження»спільно з інститутомБюджету та соціально-економічних досліджень за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) провела семінар-тренінг щодо громадського бюджету.
Слід зауважити, що Ніжин став одним з небагатьох міст-учасників вище зазначеного проекту, та нещодавно було підписано Меморандум про співпрацю між Ніжинською міською радою в особі міського голови Лінника Анатолія Валерійовичп та ВГО «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень» у особі генерального директора Зубенка Вячеслава Валерійовича.
Катерина Сідало детально описала покрокові етапи заповнення бланків для подання проектів, ознайомила відділ інформаційно-аналітичної роботи з їх обов’язками як модераторів сайту.
Прийом громадських бюджетів на конкурс триватиме з 15 травня року по 18 червня 2017 року.