Вуличний спортивний майданчик з антивандальними тренажерами для активного дозвілля Відхилений

Доданий
16.06.2017
Номер
10
Спорт

Вуличний спортивний майданчик з антивандальними тренажерами для активного дозвілля дітей, людей з обмеженими фізичними можливостями та мешканців вул.Шевченко, Об’їзджа (ЗОШ №2).

Автор проєкту
Юлія
Юлія Хроколова
Бюджет
19 900 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основною метою створення мультифункціонального спортивного комплексу є піклування про здоровий спосіб життя, залучення громадськості до облаштування зони активного відпочинку.
В районі школи особливо бракує спортивної інфраструктури. На прилеглій території навколо школи часто збираються молоді люди – жителі прилеглих будинків, старшокласники школи. Слід облаштувати місце, де зможуть займатися спортом діти, підлітки, молоді люди та дорослі чоловіки і жінки. Допомогти родинам, які виховують дітей з інвалідністю, соціально адаптувати та соціліазувати своїх діток, знайомити з навколишнім світом, разом проводити відпочинок та заняття. Ідея – пропагувати здоровий спосіб життя, боротьба з шкідливими звичками молоді, підтримання належного санітарно-гігієнічного стану прилеглої до школи території.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Діти, молодь, люди з інвалідністю, дорослі та всі інші місцеві мешканці, які виявлять бажання займатися фізичними вправами. В мікрорайоні проживає понад 4 тисячі мешканців, серед яких 2,5 тисячі діти та молодь.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

В разі реалізації проекту буде забезпечено збільшення кількості людей, які ведуть здоровий спосіб життя , займаються фізичною культурою та спортом. Покращення здоров’я населення, залучення до спорту дітей та молоді, доступ до спортивних занять людей з інвалідністю. Соціалізація, створення умов для дозвілля дітей з інвалідністю, поліпшення їх фізичного розвитку.

Фотографії