Дітей і громаду наш зал об’єднає, зірками талантів країна засяє Відхилений

Доданий
25.05.2017
Номер
3
Освіта

Формування громадської свідомості у дітей, молоді, жителів мікрорайону, естетичних толерантних відносин шляхом впровадження освітньо-культурних програм

Автор проєкту
Олена
Олена Кошмар
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Відповідно до положення про громадський (бюджет участі) м.Ніжина та рішення 17 сесії УІІ скликання від 12 жовтня 2016р. № 1-17-2016 «Про внесення змін до Подложення «Про громадський бюджет м.Ніжина Чернігівської області», відповідно до статей 25, 26, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», плануємо створити культурно-естетичний осередок для покращення умов навчання та виховання, всебічного розвитку, самореалізації дітей, молоді, всіх вікових категорій, для проведення заходів з залученням жителів мікрорайону. На реалізацію цієї мети, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості, і спрямована на демократичний процес, необхідно вжити заходів для розширення доступних можливостей самореалізації дітей та жителів мікрорайону
На сьогоднішній день однією з проблем нашого району «Магерки» та «Круча» є організація змістовного дозвілля дітей та молоді, дітей з родин учасників АТО, переселенців, багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами..
Культурно-освітний центр (актовий зал) ставить перед собою наступні задачі: в рамках позашкільної освіти діти, молодь та жителі мікрорайону матимуть змогу розкривати здібності, таланти та само реалізуватися як неповторні особистості, матимуть мотивацію, бажання та практичні вміння для розвитку. Діяльність планується за напрямками:
Виховання громадської свідомості через проведення
- Інформування;
- Тематичних свят;
- Громадських слухань;
- Днів мікрорайону;
- Творчих зустрічей;
- Розвитку екологічної культури;
- Самоврядування;
- Виховання здорового способу життя;
- Естетичне виховання (сценічне мистецтво, вечори відпочинку, зустрічі з цікавими людьми, семінари, батьківські лекторії, майстер-класи, виставки).

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціарами проекту є діти та молодь, жителі прилеглих вулиць, всі бажаючі розвиватись за даними напрямками

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Відкриття актового залу приурочити до 115-ї річниці з дня заснування школи, яка виповнюється в 2017 році.
Один раз на рік проводити зустрічі жителів мікрорайону зі службами м.Ніжина.
Зустрічі з головами вуличних комітетів (за потребою).
Урочисте святкування державних свят: День Прапора, День козацтва, День української мови, День Конституції, День Незалежності.
Проведення тематичних свят та вечорів: Різдвяні та Новорічні свята, Масляна, Великодні свята, День матері, День захисту дітей, Івана Купала та Покрови.
7.6. – День знань, свято Букваря, предметні тижні, благодійні ярмарки, концерти художньої самодіяльності, загальношкільні батьківські збори..
Виставки художньої творчості та майстер-класів жителів мікрорайону.
Проведення тренінгів (за потребою).
Проведення заходів екологічного змісту. (Постійно)
Зустріч з депутатами, кандидатами в депутати

Фотографії