Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно Брав участь

Доданий
01.06.2017
Номер
4
Комунальне господарство

Проект передбачає встановлення та благоустрій автобусних зупинок по маршруту руху громадського транспорту в Мікрорайоні «Мигалівка».

Автор проєкту
Сергій
Сергій Гриценко
Бюджет
199 703 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Головною метою проекту є створення належних та безпечних умов для очікування жителями міста Ніжин і мікрорайону «Мигалівка» маршрутного міського транспорту. Встановлення та благоустрій автобусних зупинок, дозволить поліпшити умови для очікування жителями мікрорайону транспорту, можливість сховатися від снігу, дощу, інших несприятливих кліматичних умов. Таким чином єпозитивним поштовхом прояву турботи міською радою про громаду Ніжина.Даний проект у повній мірі відповідає стратегії розвитку міста, адже створення безпечних та комфортних умов для жителів міста -запорука його туристичної привабливості.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами реалізації даного проекту зможуть користуватись, усі без виключення, вікові групи мешканців: починаючи від дітей шкільного віку, закінчуючи людьми похилого віку.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

за результатами встановлення автобусних зупинок для маршрутних транспортних засобів, буде створено сприятливі умови для громади міста Ніжина під часочікування міського транспорту, безпечних умов перебування на зупинці та покращення інфраструктури міста Ніжина.

Фотографії