Облаштування контейнерних майданчиків місцями для роздільного збирання вторинної сировини. Відхилений

Доданий
13.06.2017
Номер
5
Комунальне господарство

Біля контейнерних майданчиків будуть встановлюватися додатково спеціальні контейнери для роздільного збирання вторинної сировини. Це дасть можливість зменшити обсяги вивезення ТПВ та надходженню додаткових коштів для КП «ВУКГ», які в подальшому будуть направлені на вирішення аналогічних питань.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Степаненко
Бюджет
190 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Мета даного проекту це вирішення соціальної проблеми щодо роздільного збирання вторинної сировини з подальшою її реалізацією. Це дасть можливість зменшити обсяги вивезення ТПВ на міській полігон, а це в свою чергу – економія по сплаті екологічного податку та зменшення витрат на проведення відповідних заходів по його рекультивації.
Також, реалізація даного проекту буде позитивно впливати на дохідну частину КП «ВУКГ» (збут вторинної сировини), що дасть можливість в подальшому самостійно реалізовувати даний проект по облаштуванню решти сміттєзбиральних майданчиків.
Даний проект позитивно вплине на життя мешканців тим, що привчить їх до європейських цінностей та збереженню чистоти нашого міста. Попередньо, роботами по виготовленню даних контейнерів для збирання вторинної сировини буде займатися ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш», але ми в свою чергу хочемо провести дане питання через «Прозорро»

Обґрунтування бенефіціарів проекту

В першу чергу, реалізація даного проекту буде впроваджена на території розміщення багатоповерхових будівель на діючих облаштованих контейнерних майданчиках, та в подальшому він буде реалізований по всій території міста.
Реалізація даного проекту в приватному секторі дасть можливість відмовитись від планового вивезення ТПВ та впровадження нової логістичної системи вивезення, яка дасть колосальну економію та вирішить питання з погодинним вивезенням ТПВ, яке не дуже подобається мешканцям.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

Покращення благоустрою та екологічного стану міста Ніжина.

Фотографії