Облаштування зон відпочинку лавками у парках та скверах міста. Відхилений

Доданий
14.06.2017
Номер
6
Комунальне господарство

На алеях парків та скверів будуть встановлюватися нові та сучасні лавки. Це суттєво покращить якість відпочинку городян та гостей міста.

Автор проєкту
Володимир
Володимир Фесюн
Бюджет
195 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Мета даного проекту це створення кращих умов для відпочинку та дозвілля городян та гостей міста в парках та скверах, шляхом встановлення парково-алейних лавок сучасного типу.
За допомогою реалізації проекту вирішується проблема якісного, здорового відпочинку та дозвілля мешканців.
Даний проект позитивно вплине на життя та відпочинок мешканців тим, що привчить їх до європейських цінностей культури відпочинку та збереженню чистоти нашого міста. Роботами по закупівлі та монтажу даних лавок, згідно даного проекту, буде займатися комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціарами проекту є ніжинці, гості та туристи, які люблять проводити дозвілля на природі та свіжому повітрі. Проект допоможе створити комфортніші умови відпочинку та дозвілля.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

У разі реалізації цього проекту та подальших заходів уже за декілька років буде повністю відновлено рекреаційний потенціал парків та скверів міста. Покращіться естетичний вигляд у зонах відпочинку. Цей проект є першим кроком для створення більш комфортного відпочинку відвідувачів. Люди йдуть туди, де вже є люди - це урбаністична аксіома, а це привернення туристів та залучення інвестицій для розвитку культури в цілому.

Фотографії