«Здоровий зір» - оснащення кабінету охорони зору дитини у дитячій поліклініці. Брав участь

Доданий
16.06.2017
Номер
9
Охорона здоров'я

Проект передбачає закупівлю офтальмологічного обладнання, необхідного для повноцінного функціонування кабінету охорони зору дитини, з метою покращення зору у дітей та підлітків.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Близнюк
Бюджет
39 800 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис проекту

Основною метою проекту є оснащення офтальмологічного кабінету для його повноцінного функціонування, що надає можливість покращити якість зору без необхідності хірургічного втручання, зняти напругу і втому очей, попередити розвиток короткозорості, косоокості тощо.
Проблеми із зором у дітей та підлітків набули великого поширення у світі, та неоминули й наше місто. У Ніжині близько 800 дітей з порушенням зору і, нажаль, ця цифра щороку збільшується.
Щоб проблема із зором не переросла у хронічні хвороби, офтальмологи рекомендують періодично проходити апаратне лікування, направлене на корекцію та захист зору.


Саме з метою покращення зору у дітей, рік тому, за допомогою небайдужих ніжинців та міської ради, був створений офтальмологічний кабінет. І навіть з неповною комплектацією апаратне лікування отримали майже 400дітей. Щодня кабінет приймає 20-25 маленьких пацієнтів.
Але кабінет укомплектований лише частково. Для отримання подальшого повноцінного лікування необхідно доукомплектувати кабінет охорони зору дитини.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Бенефіціарами проекту є діти та підлітки м.Ніжин з вадами зору.

Інформація щодо очікуваних результатів в разі реалізації проекту

У разі реалізації цього проекту діти з порушенням зору матимуть змогу отримати повноцінне лікування в м.Ніжин, оскільки на даний час вони вимушені отримувати ці послуги в м.Чернігів, в Києві та інших містах.
За допомогою апаратних методів лікування зможуть зняти зорову напругу і втому очей, попередити розвиток короткозорості, відновити та покращити зір без хірургічного втручання.

Фотографії