Опис
повна назва
Встановлення спортивного комплексу ВОРКАУТ для мешканців мікрорайону по вул Б. Хмельницького
Детальний опис
На даний час особливу увагу привертає до себе погіршення фізичного і соціального здоров`я підростаючого покоління, наслідком чого є високий рівень захворюваності та протиправна поведінка. Можливість докорінної зміни ситуації, що склалася, пов'язана з розробкою і проведенням фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових і змагальних заходів, їх пропагандою і популяризацією серед дітей, підлітків та молоді. Street Workout є популярним видом спорту в Україні . Ніжинські любителі цього нового виду спорту активно займаються на звичайних турніках і показують гарні результати. Реалізація проєкту дасть можливість організовувати змагання зі Street Workout, що сприятиме значній популяризації цього виду спорту, його подальшому розвитку.